Uzaktaki Sevgiliye Sevgililer Günü Mesajları Sözleri

14 Şubat Sevgililer günü yaklaşırken, uzaktaki sevgilinize gönderebileceğiniz en güzel 14 Şubat Uzaktaki sevgiliye sevgililer günü mesajları ve sözlerini sizler için sayfamızda hazırladık. Sizlerde bildiğiniz en güzel uzaktaki sevgiliye sevgililer günü mesajınızı yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Huzurum, mutlululuğum, herşeyim. Sevgililer günümüz kutlu olsun, ayrı son sevgililer günümüz olması dileğiyle. Seni çok seviyorum.

Varlığından o kadar mutlu olan bedenim bazen şaşırıyor.Bazen rüyama giriyorsun gerçek dünya yalan geliyor bana.Bazen de gerçekte karşımda olma ihtimalini düşünüyorum.Günlerce uyku girmiyor gözüme.

Yanındayken dünyanın en güzel rüyasında gibiyim, hiç uyandırmasınlar diye hep dua ediyorum sevgilim. Ellerini tuttuğum anlar hiç bitmesin istiyorum. Seninle bir ömür mutlu mesut yaşamak en büyük dileğim.

Nereye gidersem gideyim, senden ne kadar uzak olursam olayım seninle geçen o güzel günlerimizle başlıyor tüm hayallerim. Yaşadığım en kötü anlarda bile o anılar gelince aklıma, yüzüme bir tebessüm yayılıveriyor.

Sen yanımdan gidince tüm şehir ışıkları bir anda sönüyor sanki. Sen uyandığında güneş tekrar doğuyor hayatıma. Eğer sen gülüyorsan açıyor tüm çiçekler… Sen ağlıyorsan gök gürlüyor, yağmurlar dolduruyor yeryüzünü…

Seninle kocaman oldu aşkım, sevgim, ruhum. Sen bana öyle büyük bir hayat sevinci verdin ki sevgilim, tüm ruhumu kapladı varlığın. İyi ki varsın, iyi ki benimsin bir tanem. Seni bu dünyadaki her şeyden çok seviyorum…

Sen ne zaman yanıma gelsen bir anda telaş kaplıyor bedenimi. Ellerim birbirine dolanıyor, iki ayağım bir pabuca giriyor sanki ve kalbim hiç durmadan çarpmaya başlıyor hızlı hızlı… Bir gülüşünle aydınlanıveriyor tüm dünyam…

Sen benim bu dünyada canımdan değerli tek varlıksın ve hayatımın tek anlamısın bir tanem. Seninle doğmuşum sanki ve sensizlikte yok oluyorum gram gram. Yanımda ol ve sakın bırakma ellerimi, sonsuza kadar bana hep güç ver bir tanem…

Seni tüm ruhumla ve tüm hücrelerimle seviyorum. En kötü günlerimde bile sen yanımdaysan canım acımıyor sevgilim. Sen benim için alışkanlık değil, gerçek aşksın bir tanem. Senden vazgeçmem demek, kendimden vazgeçmem demek bir tanem.

Uzaktaki Sevgiliye Sevgililer Günü Mesajı

Sanki senden önce küçücüktüm ve sen hayatıma girdiğin andan itibaren büyümeye başladım. Şimdi artık kocaman oldum ve sana artık çok daha sımsıkı sarılabiliyorum bir tanem. Her geçen gün aşkım da benim gibi büyüdü ve sen artık benim tüm dünyam oldun.

Şimdi sana seni anlatsam, nereden başlasam bende bilemedim. Hiç dokunmadığım ellerinden, hiç gözüme değmeyen gözlerinden, hiç arasında parmaklarımı gezdiremediğim saçlarından… Nasıl anlatsam ki sana seni sadece öylece uzaktan sevdiğimi.

Sensizliğin Adını, Hasretin Soğuk Duvarlarına Yazdım, her Adını yazdığımda Gözyaşlarımı tutamadım seni ne kadar çok sevdiğimi gurbet ellere düşünce anladım canım sevgilim.. Seni Sevmek getirecekse içime hasret rüzgarlarını, aldırmam sevgilim, ben seni böylede severim!!!

Sen benim için ufukta bir çizgi gibiydin, imkansıza yakındın sevgilim. Sonra ben oraya doğru yüzmeye karar verdim ve aylardan sonra yıllardan sonra sana ulaşabildim. Ufuk çizgisini ellerinle tutamazsın dediler ama ben senin ellerini tuttuğum gün o ufuk çizgisine de dokundum sevgilim.

Tüm özçekimlerimizi değiştiriyorum, yaramaz hatıraları sevgiyle hatırlıyorum. Tüm romantik tarihleri ​​düşünüyorum, kaderimizin ne kadar güzel iç içe olduğunu merak ediyorum. Ama senden uzak olmak beni aşağı çekiyor, bebeğim kaşlarını silmem için öpücüklerine ihtiyacım var. Seni özledim.

Unutma kız arkadaşın sadece sarılmaları ve öpücüklerinin düzenli dozları verilirse düzgün çalışması için tasarlanmıştır. Böyle bir bakımda gecikme, pahalı hediyeler şeklinde çok paraya mal olacak bir arızaya neden olacaktır. Potansiyel bir çöküşün ilk işareti iki kelimedir – Seni Özledim.

Uzaktaki Sevgiliye Anlamlı Sevgililer Günü Sözleri

Mesafeler seni bana daha da yaklaştırıyor. Bidaha ki sevgililer gününde hiç ayrı kalmamak ümidiyle. Sevgililer günümüz kutlu olsun hayatım.

Unutma, kız arkadaşın tatlı, sevimli ve çoğu zaman hoştur. Ama onunla sık sık karşılaşmazsan, acı, iğrenç ve sinir bozucu olacak. Seni özledim.

Odamın tavanındaki tüm çatlakların tam olarak nerede olduğunu biliyorum… çünkü bütün gün ona bakmaya, seni düşünmeye ve seni özlemeye devam ediyorum.

Ne çıkar yanımda olmasan! Kalbim senden ‘ibaret’ değil mi? Uzaktan sevmek zor demişsin. Etme sevdam! İçinde Allah varsa görmeden sevmek ‘ibadet’ değil mi?

Ömrüm kapının eşiğinde yolunu gözlemekle geçecek diye kederleniyorum ama sonra nereye gidersen git kalbimi yanında taşıyacağını düşünerek teselli buluyorum.

Seni bir mısra uzunluğunda ve bir şarkı ritminde seviyorum sevgilim.Sadece ben duyuyorum ve sadece ben görüyorum.Kimse seni dinlediğimi ve okuduğumu bilemeyecek.

Senden uzakta olmak, yalnız olmak çok zor sevgilim… Senin olmadığın karanlık odalarda uyanmak, senin olmadığın kocaman ve upuzun günler yaşamak bir işkenceden farksız…

Sadece seni özlemiyorum, nefesindeki sıcaklığı, gözlerindeki derinliği, parmaklarının dokunuşunu ve ellerini belimde hissediyorum. Seni gerçekten ve derinden özlüyorum.

Seni özlemek, sevdiğim ve nefret ettiğim aklımın bir halidir. Nefret ediyorum… çünkü burada değilsin. Aşk, çünkü bana paylaştığımız tüm romantik anıları hatırlatıyor.

Sevgilim biliyorum mesafeler var aramızda aşılamayan. Belki karşı penceredeyim belki komşu ülkendeyim. Bildiğim bir şey varsa en derinlerimdesin ve o mesafeyi kimse ölçemiyor.

Sensizlik Kalbime Bir bıçak gibi saplandı yâr, Hayat Seninle Güzeldi şimdi güneşler doğsada dünyama aydınlatamaz bin güneşde doğsa dünyamı asla özledim seni sensizlik bitiriyor beni.

Uzaktaki Sevgilime 14 Şubat Mesajı

Sen benim kalbimin ta içinde bir yerlerde, derinlerimdesin. Öyle bir yerdesin ki ruhumu ele geçirmiş gibisin. Canımın içi, bir tanemsin. Sen hep yanımda kal ve hiç ayrılmasın ellerimiz.

Seni özlüyorum, şu anda nasıl hissettiğimin bir göstergesi. Gözyaşlarım bile seni ve nasıl özlediğimi söyleyemez.

Yastığım artık omzunun başımı dinlendirmesini ve etrafımda sıkıca sarılmış kollarını telafi edemez. Seni özledim.

Rastgele arzular çikolata ve dondurma ile sınırlı değildir. Bazen sarılmalar ve öpücüklerin için de. Seni özledim.

Uzaktan seviyorum seni. Kokunu alamadan, boynuna sarılamadan, yüzüne dokunamadan, sadece seviyorum… – Cemal Süreya

Seni o kadar özlüyorum ki eğer ismini söylemek bir dua olarak kabul edilirse, göklerdeki yerim zaten güvende olacaktı.

Unutma sevdiğim ne kadar uzakta olursam olayım yine sendeyim. Bir gün uzaklar da yakın olur. Önemli olan yürekler bir olsun.

Sensiz ne kadar kırıldığımı fark etmenin tek yolu, elini kalbime koyup ve acı içinde toparlandığını hissetmektir. Seni özledim.

unutmaki, hasretin getirdiği ayrılık aşkımızın gücüyle yeniden birleşecek ve işte ozaman bu hasret aşk şiirlerine dönecek bebeğim.

Ne kötüdür insanın aklıyla yüreği arasında çaresiz kalması. Ne kötüdür ona an kadar yakın bir asır kadar uzak olması. Nazım Hikmet Ran

Sevgililer Günü Mesajları

Öfkeni yapraklara yaz sonbaharda dökülsün derdini rüzgara yaz estikçe uzaklara götürsün sevgimi kalbine yaz öldüğünde seninle gömülsün.

Seni Sensiz yaşamak Acıların En Büyüğü Olsa gerek, Hasretin içimde Sözlerin beynimde Yankılanır Gündüz Gece aşkım Seviyorum Seni Bebeğim.

Sobaya elini sürmek gibidir aşk. Bir kere yakar, iz bırakır. Bir daha dokunmaya cesaret edemezsin, yanına yaklaşabilirsin sadece o kadar.

Sensiz geçen tek bir dakika adeta bir yıla bedel. Yıllar seni özlemekle geçiyor ey sevgili haydi gel artık.

Uzak diyarlarda yaşayan bir adamı seviyorum. Gözleri güneş gibi bakan kirpiklerinde mısralar saklı bir adamı.

Seni sevdiğimi ve kilometrelerce uzaktan yumruk kadar küçük olan bir kalbin senin var oluşunla attığını unutma. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Uzaktasın ama kalbime en çok sen yakınsın aşkım. Sevgililer günün kutlu olsun Aşkım.

Sesini duymak, tüm günümü iyi geçirmem tek sebep.

Sıradaki bütün aşk şarkıları sana gelsin sevgilim.

Seni sevmek, gözleri açıkken rüya görmeye benziyor. Sevgililer günümüz kutlu olsun Sevdiğim.

Senden uzak kaldıkça sana olan aşkım çığ gibi büyüyor.

Ne zaman aklıma gelsen, yüzümde güller açıyor sevdiğim. Sevgililer günün kutlu olsun Hayatım.

Ruhum sensiz koca bir boşlukta gibi gel de bitsin bu eziyet.

Sesim hafif çatlak ve ellerin bu defa hiç olmadığı kadar uzak.

Sen aydınlığa ben sana hasret. Gel eritir demirleri bendeki ateş.

Sen yanımda olduktan sonra, dünya yansa bir gram otum yanmaz benim.

Yaşadıkca değil paylaşdıkca özlemin ateşini söndürebiliriz birtanem.

Seni özlemek duygusu en sevdiğim çikolatayı yemek gibi, asla çok fazla yiyemem. Sevgililer günün kutlu olsun her şeyim.

Su değil, hava değil, yiyecek değil … tek ihtiyacım olan sarılmalar. Seni özledim.

Huzur dolu günlerimin en değerli anı sensin. Sensiz geçen her dakika içimi acıtsada seninle geçireceğim her anı düşünmek beni benden alıyor. Seni çok özledim bitanem. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir