Uzun İyi Akşamlar Mesajları

Sizler için hazırladığımız en güzel uzun iyi akşamlar mesajları ve uzun iyi akşamlar sözlerini sayfamızdan takip edebilirsiniz.

İyi akşamlar, hayırlı akşamlar canlarım. Yüzünüzde olan o gülümseme hiçbir zaman gitmesin ve rabbim sizleri birbirinize bağışlasın her zaman çok mutlu olun inşallah.

Kalan ömrünüzde mutlu yaşamanız bir sanattır. Sevgiye doğru şekilde yaklaşmak dostuna açıp kollarını onu sevmek ayrı bir güzelliktir. İyi akşamlar dostum.

Aklı ve kalbini her zaman yaşatabilen güzel insanlara her şey dilediğiniz gibi olsun bugünde bitti ve hayattan bir ömür daha eksildi iyi akşamlar, hayırlı akşamlar.

Canım kelimesi ne denli güzel bir kelime. Sevgiyi gösterir, sıcaklığı, samimiyeti, değeri hissettirir. Hararetli tartışma ortamında bile kişiyi gülümsetebiliyor. Birinin canı olabilmek güzel bir şeydir. İyi akşamlar, hayırlı akşamlar herkese.

Geçen günün nasıl olduğunun önemi yok beklenilen gün her daim daha güzeldir. Gün batımına benzer aynı güzel akşamlarınızın olması dileğiyle. İyi akşamlar, hayırlı akşamlar.

Canım arkadaşım, kardeşim benim için ne kadar değerlisin bir bilsen.. kalbimden asla atamam seni, seni çok seviyorum iyi akşamlar, hayırlı akşamlar canım arkadaşım.

Bir buruk olur akşamlar. Belki gündüz aradığını bulamadığından dolayıdır. Koşar sarılırsın sıcacık yuvana sevgiyle, özlemle aradığın huzuru orada bulmak istersin. Gülümsemektir belki de en içten halinle sevdiğine iyi akşamlar, hayırlı akşamlar.

Hayata gülerek onu cezalandırmalısın. Kötülükler seni yıldırmamalı ve bunu bilmeliler. Yaprak misali dökülmüş olan dostların ile beraber yeniden ayağa kalk. Kimsen yoksa bile ben varım yanında bunu sakın ama sakın unutma. Hayırlı akşamlar, iyi akşamlar.

Hayat her zaman şunu söyler; sevdiğiniz kişileri artı ve eksileri ile kabul etmediğiniz sürece sevmeyi ve sevilmeyi de karşı tarafından beklemeyiniz. İyi akşamlar, hayırlı akşamlar dilerim herkese bu sözümü unutmadan!

Su akar yolunu bulur der eskiler. Çok fazla üzülmek hayatı sıkar ama yarın günün doğacağını bilirsiniz ve her şey yoluna girecektir. Çıkmazdaysan bunu aklına getir ve gülümse. İyi akşamlar, hayırlı akşamlar.

Hayata gülüşünlе cеza vеr, kötülüklеrе yıkılmadığını anlasınlar. Yaprak misali dökülsеn dе sеni sеvеn dostlarınla yеnidеn yеşеr. Kimsе yoksa bilе bеn varım sakın unutma dostum. İyi Akşamlar.

Hеp aklımdasın öylеsinе bеndеsin ki hiç bitmеk, tükеnmеk bilmеyеn bir şеy bu, bu can bu bеdеndеn çıkana, bu diyardan göçеnе dеk görеbildiğim tеk gеrçеk rüyam sеnsin tatlı rüyalar mеlеğim.

Duvarıma bakarkеn boş odamın, birdеn sеn bеlirivеrdin Çеvirdim gözlеrimi baktım karanlık tavana yinе gеldin. Usulca yaklaşıp yanağıma bir busе vеrdin Bеndе göndеriyorum canım sana. Öptüm biriciğim iyi akşamlar sana.

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için bir tanem iyi akşamlar.

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İYİ AKŞAMLAR. canım.

Ben her an sana bakmak, bir sözünü kaçırmamak; bir kıpırdanışını, yüzünün her an değişen bütün gölgelerini izlemek, her an yeni sözler bulup söylemek istiyorum. Her mevsimde, her gittiğimiz yerde, insanlarla ve insanlarsız, aşkın değişen yansımalarını görmek istiyorum.. İyi akşamlar.

Önemli olan tek şey hayata güzel bir şekilde bakabilmek. Güzel bakıp, güzel görmelisin ve güzel düşünmelisin. Hayatın güzelleşip, yaşamın neşelenmesi dileği ile ömrün boyunca iyi akşamlar.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum Bitanem iyi akşamlar.

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim…Seni yaşadığım her gün için..yanagına bir buse gonderiyorum…huzurla uyu bitanem..huzurlu ve mutlu…İyi akşamlar..seni seviyorum

İyi akşamlar herşeyim, iyi akşamlar meleğim. Sisli gecelerin puslu akşamlarından, en güzel güneşlerin doğması dileğiyle. En güzel akşamlar bizim, hepimizin olsun. İyi akşamlar herşeyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir