Uzun İyi Geceler Mesajları

Sizler için hazırlayıp derlediğimiz en güzel ve özel sevgiliye, eşe, dosta, arkadaşa gönderebileceğiniz uzun iyi geceler sözleri ve uzun iyi geceler mesajlarını bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yorumlarınızla bize destek olmayı unutmayın. İşte mesajlarımız;

Farklı gecelerin farklı insanlarındık. Ama birbirimizden hiç uzak kalmadık. Gecelerimiz ne kadar ayrı da olsa, mesafelerimiz ne kadar uzakta olsa, Kalbimizin bütünlüğüyle biz her zaman beraberiz. En güzel rüyalarla iyi geceler.

Aşk dedikleri pek hayra alamet değil sanırdım seni tanıyana dek. Hayatıma küçük adımlarınla giriş yaptın ve o adımlarla koca bir hayat gittik seninle, gitmeye de devam edeceğiz biliyorum. Ne zaman ayaklarım gücünü kuvvetini kaybedip yürümekten vazgeçecek gibi olsalar, aklıma hep bana attığın ilk adım geliyor. Kalbime huzur, ayaklarıma güç doğuyor ve ben hala sana yürümeyi seviyorum kadınım. Seni ve sana dair olan her şeyi seviyorum. Senin yollarını, senin bakışlarını, senin ormanlarını seviyorum. Bana gölge oluşunu, bana güneş gibi doğuşunu seviyorum. İyi geceler herşeyim.

Gözlerinde bulduğum aşkı, dilinde kaybetmek o kadar zor geldi ki. Ne gözlerine değdi bakışlarım bir daha, ne de dilin sustu aşk acısından yana. Acı çeken bendim oysa kapattım çığlıklarımı sancılı boğazıma, ne sesim çıkıyor artık, ne gözüm değiyor sana. Mutlu geceler.

Hayat önceden kıymetli değildi bu kadar. Yaşamanın hiçbir anlamı yoktu, önemi yoktu. Sonra sen çıktın karşıma, üstüne bir de seni kaybetme korkusu çıktı. Ben hayatımda hiçbir şeyden bu kadar korkmadım. Hiçbir düşünce bu kadar ürpertmedi içimi. Düşüncesi bile aklımı başımdan alırken, yaşanmışlığını düşünemiyorum. Varlığın sevgilim, varlığın en büyük dua sebebim. Seni düşündükçe içimin ısınması, yüzümdeki gülümseme seni ne kadar sevdiğimin en büyük kanıtı. Varlığın hiç eksik olmasın hayatımdan, ömrüm boyunca hep yanımda ol. Beraber yol alalım, sen hep yanımda dur, elimden tut, bırakma. İyi geceler mutluluğum.

Kalbin aşkla dolması ne demek ben seninle öğrendim, gırtlağıma kadar gam değil, sen doluyum. Ne derdim kalıyor sen olunca, ne beynimi kemiren müebbet duygular. Senin varlığın beni dertelerden azat ediyor sevgili. Senin olmadığın bir güne girmek dahi istemiyorum. Yokluğunla sınanmak yerine varlığın için ölmek istiyorum.

Her yeni günle başlamak sana onlarca defa kere ve hiç bıkmadan. Okuduğun tüm şiirleri ezberlemek ve her okuduğunda eşlik etmek sana. Geçtiğin yerleri geçip yoluna güller dökmek veya. Kim bilir belki yürümüş olduğun yollar için yürümek sonsuza dek… Söyleki sevgili bunlar aşık hallerim mi, aşka bahane olan şeyler mi?

Gece gene kuşanmış siyah elbisesini, yıldızları saçına takmış bir toka şeklinde. Bütün bu güzelliğe bakarak seni düşünüyorum saatler boyu. Sabaha kadar gözüme uyku girmeden hayal edeceğim güzel ruhunu. Tatlı rüyalar bir tanem.

Nedir bu gece bilir misin? Gece; kendinle sadece kalıp gönlünle dertleştiğin, saatler boyunca ağlamamak için kendini zor zapt ettiğin, sabahı görebilmek için beklediğin ayrı bir dünyadır. Benim dünyamda gecenin yeri varsa, senin yerin bütün bir evren kadar. İyi gecelerin olsun canım.

Dün yıldızlara baktım bir ihtimal seni görürüm diye. Sadece aslabir yıldız senin kadar parlayamaz semande. Anlamış oldum ki ben uyuduğum vakit görüşeceğiz seninle cennet diyarlardan hayallerde. İyi geceler sevgilim.

Batan yalnız güneştir, sevdam değil. Güneş de aslına bakarsanız yine doğmayacak mı? Her şeyin bir süreı var, sevgimin vakitı bütün mümkünlıkların üzerinde sevgilim. Yalnız bu geceyi değil, var olacağımız bütün geceler sana armağan olsun. İyi uykular canım.

Mesafelere aklını fazla takma, mesafeler var ise onları aşmak içindir. İnanıyorum ki; sabah nasıl doğuyorsa her şeye karşın, ben de sana doğacağım gönlümden. Tatlı rüyalar…

Bir gece kuşu benzer biçimde uçsam gelsem yanına… Pencerenden senin uyumanı izlesem geçen saatlere aldırmadan… Sabah olunca uyandırsam seni koynuna sokularak… Gecen güzel geçsin, iyi uykular canım. Ben seni izliyor olacağım.

Aniden irkildim ve uyandım. Yastığım ıslanmış ağlamaktan. Gözyaşımın son damlasını süzülmeden tuttum yanaklarımdan. Sensiz geçen her gece bir kabusa dönüşüyor benim için, kabuslardan korkup hayaline sarılıyorum sevgilim.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü yalnız seninle bu can var olur. Şimdi yine seni düşünerek yatıyorum tanrı refah versin.

Rüyaların en güzelini görürken tanrı’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım.

Aşk sarhoş gezmektir ıssız boş sokaklarda, bir kalp çizip içine isminin baş harflerini yazmaktır buğulu camlara, bu mesaj vasıtasıyla aşkımı gönderiyorum sana iyi geceler aşkitoma…

Bir yakarma gönderiyorum tanrı’ıma sen uyurken rüyanda beni göresin diye. Seni seviyorum aşkım. İyi geceler sana.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni keyfiyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum bir tanem iyi geceler…

Tatlı rüyalar sevgilim. şu demek oluyor ki benli rüyalar evliliğe giden yolumuzda 1 günü de bitirmiş olmanın verdiği mutlulukla uyuyacağım; senin tatlı tatlı gülüşünü düşünerek. Rüyalarıma bekliyorum. Öpüyorum en tatlı yerinden

Birden uyandım doğruldum yatağımda yastığım gözyaşlarımdan sırılsıklam son bir damla gözyaşım ise süzülüyor hala yanaklarımdan, bensiz geçirdiğin son gece olması dileğimle, iyi akşamlar sana kâbusum oldu sensiz geceler artık bana…

Duvarıma bakarken boş odamın, birden sen beliriverdin çevirdim gözlerimi baktım karanlık tavana yine geldin usulca yaklaşıp yanağıma bir buse verdin ben de gönderiyorum canım sana öptüm biriciğim iyi akşamlar sana…

Sevgilinize, hayatınıza anlam verene gönderebileceğiniz birbirinden etkisi altına alan ve güzel iyi geceler bildiriı seçeneklerini sizler için derledik. Sevgilinize gönderebileceğiniz en güzel iyi geceler bildiriından birini seçebilirsiniz;

Yaşamın çıkmaz sokaklarında yürürken, Bir kuyruklu yıldıza çarpmaktır aşk. Söylendikçe bizim olan bir şarkıdır. Tene dağılan mıknatıstır. İsteğin masalıdır. En derin kuyumuza düşen kemandır. Dikey bir şiirdir bütün kuşları aynı anda havalandıran ve tüm uykusuzları bir an önce rüyalarında bile görmek için uykuya daldırandır AŞK. İyi geceler biriciğim.

Her gece başımı yastığa koyduğumda, huzurun beni yine kaplıyor boylum boyunca. Uykuyla karışık bir tebessüm konduruyorum geceye. Uyumadan tazeleniyorum. Yorgunluklarım diniyor, sızılarım geçiyor, yüreğim nefes alıyor. İşte bu rahatlıklar ile dalıyorum uykuma, senli geçecek bir geceye, seni göreceğim rüyalara.

Dünyanın bütün keşmekeşinden sıyrılıyorum hayalin ile baş koyunca yastığıma. Çığlıklar diniyor, ölümler duruyor, çocuklar gülüyor; göz kapaklarımın ardında senin hayalin belirince ve böylece gecem iyi oluyor.

Gecem senin ‘iyi geceler canım’ demenle iyi olmuyor. Senden ‘canım’ sıfatsını duymak yetiyor gecemin güzelleşmesi için. Düşünsene, en çok canın olmasını istediğin sana bu istek ile geliyor. Bundan sonra iyi olmayacak geceye yazıklar olsun

Dur durak bilmeyen dünya stresinin ardından eve geldiğimde, adalara sinmiş kokun ile karşılıyor ev beni. Uzanıp sızınca yatağıma, misafir bellediğim bir kaç saç teli ile paylaşıyorum yastığımı. Her nefeste kokun doluyor ciğerlerime. Gece iyi olmuyor, sen beni iyi yapıyorsun, gece de bunu kıskanıyor.

Bir yorum Sizinkini ekleyin
  1. Hayat kısa bir ironidir. Bizler de bu hayatı en güzel yaşamak zorundayız. Sabahımız, akşamımız ve gecemiz hep aynı güzellikte olmalı. İyi geceler dileklerimle. Tatlı uykular diliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir