Whatsapp Geçmiş Olsun Mesajları ve Sözleri

Yakınlarımız hastalandığında onlara ulaşmak için kullandığımız en hızlı yöntem genellikle whatsapp’tır. Biz de sizleri düşünürek en güzel whatsapp geçmiş olsun mesajları ve whatsapp geçmiş olsun sözlerini sizler için hazırladık. Sizlerde bildiğiniz en güzel whatsapp geçmiş olsun mesajlarını yorum kısmından bizlerle paylaşarak yazımızı geliştirmemize yardımcı olabilir ve bizlere destek olabilirsiniz. İşte sizler için hazırladığımız en güzel whatsapp geçmiş olsun sözleri.

Dağlar senin kadar cesur ve senin kadar dayanıklı olamaz. inanıyoruz ki en kısa zamanda rahatsızlığını yeneceğine, ve o eski güçlü ve sevecen halini görmeye. Acil şifalar diliyoruz.

Kalbimiz seninle, bir an önce gözlerindeki ışıltının tekrar güneşi kıskandıracak parlaklıkta olacağına inanıyoruz. Geçmiş olsun!

Kalbimiz seninle, bir an önce gözlerindeki ışıltının tekrar güneşi kıskandıracak parlaklıkta olacağına inanıyoruz, geçmiş olsun.

Kötü haberini aldığımda oldukça üzüldüm. Her zaman yanında olduğumu bilmeni isterim. Bunu unutma lütfen. Allah acil şifalar versin.

Bu zor zamanlarında yanında olamadığım için çok üzgünüm. Uzaktan da olsa senin için bol bol dua ediyorum. Geçmiş olsun dileklerimi de bu kısa mesajın içinde sana gönderiyorum.

Zaman geçecek ve acılar dinecek. Bir gün tüm bunlar gülümseyerek anlattığın birer hikâyeye dönüşecek. Lütfen o zamana kadar sadece sakinleş ve şehrin sesini dinle, seni içinde bulunduğun karanlıktan çekip çıkaracak…

Bir an önce iyileş ve beni bu sıkıcı hayattan kurtar. Bunu ancak sen başarabilirsin biliyorsun değil mi? Hadi benim için yap bir iyilik ve hemen iyileş!

Yürekte sevgi olunca her şey atlatılır. Sakın bir daha hastalanıp bizi sensiz bırakma. Geçmiş olsun.

Tanıdığım en güçlü insansın sen, birkaç mikroba teslim olmayacağını ikimizde biliyoruz. Bir an önce onlara patronun kim olduğunu göster. Sağlıklı günlerini hep birlikte kutlamak dileğiyle. Geçmiş olsun.

Gülümsemek en iyi ilaçtır. Bu yüzden hastalığın süresince gülümsemeyi asla ihmal etme. En kısa sürede iyileşmen ümidiyle!

Gözlerindeki ışığın hiç sönmesin. Hayatıma girdiğin günün güzelliğiyle kal hep. Işığından da parıltından da hiçbir şey kaybetme. Bir an önce yanımızda ol. Sağlıkla geçmiş olsun.

Hemen iyileşip aramıza dönmeni diliyoruz Bitanem, çok geçmiş olsun, seni seviyoruz.

Konuştuğumuzda hastalandığını söylediğin zaman kendimi hiç iyi hissetmedim çünkü elimden herhangi bir şey gelmiyor. Yakında çok daha iyi olacağını bildiğim için sana bu mesajı gönderiyorum. Bir an evvel iyileş ve aramıza geri dön.

Ne güzelliğini ne de huzurunu bozacak bu zamanlar, geçmiş olsun de geç ve hayata ufak bir tebessümle gülümse, o zaman geçecektir kötü günler sevgimizle.

Ameliyatının beklenenden çok daha iyi geçtiğini duydum. Artık tek yapman gereken bir an önce iyileşip aramıza dönmek ki senin bunun en iyi şekilde yapacağından %100 eminim.

İnanıyoruz ki en kısa zamanda rahatsızlığını yeneceksin ve o eski güçlü, sevecen halinle yanımızda olacaksın. Acil şifalar diliyoruz.

Acılarının zamanla küçülüp yok olduğu ve hatırlamak istemeyeceğimiz bir anıya dönüşeceği günlerin bir evvel gelmesini diliyorum. Kendini her zaman daha iyi hissetmen dileğiyle çok geçmiş olsun.

Kimse benim samimiyetimi sana gösteremez hiç bir acı benim kadar kolay geçirmeyecek yaralarını ama yine de geçmiş olsun acını paylaşıyorum!

En kısa vakitte ayağa kalkarsın da yanımıza koşarsın. Seni ne kadar çok sevdiğimizi sakın unutma.

Hasta olsan bile gülümse. Hasta ya da sağlıklı gülmek sana herkesten çok yakışıyor. En kısa sürede iyileşmen ümidiyle!

İnanıyoruz ki en kısa zamanda rahatsızlığını yeneceksin. Çabuk iyileşip, bir an önce aramıza dönmen dileğiyle.

Hasta yatağında yatarken sakın ola ki kendini yalnız hissetme. Senin için ne kadar zor bir dönem olursa olsun her zaman yanındayım. Güzel şeyler düşün ve güzel şeyler seni bulsun. Çok geçmiş olsun.

Hepimiz seni, nezaketini ve mizah anlayışını özlüyoruz! Bilmelisin ki, herkes geri dönüşünü heyecanla bekliyor. Lütfen çabuk iyileş!

En hızlı şekilde iyileşmen için her gün dua ediyorum. Hızlıca toparlanıp eskisi gibi güçlü durduğun o günlere dön ve tekrar birlikte güzel zamanlar geçirelim. Geçmiş olsun.

Hastalıklarda sabret ki sağlığının kıymetini bilesin. Geçmiş olsun, sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle.

Sen her zaman benim yanımda oldun, hastalıkta ya da sağlıkta senin için her zaman burada olacağım. Geçmiş olsun!

Ellerimden güç al ve tekrar ayağa kalk diye karanlığın ortasında seslenip duruyorum sana. Şimdi duy sesimi ve gel bana doğru, çık kendini kilitlediğin o zindandan…

Şifa üzerinden eksik olmasın diyor, geçmiş olsun dileklerimizin vuku bulmasını temenni ediyoruz.

Hastalık ve kaza bazen hayatın biz insanlara olan oyunudur. Bu acıların hepsi bir gün geçecek ve hepsini unutacağız. Tez zamanda eski sağlığın ile seni tekrar aramızda görmek istiyoruz.

Dağlar senin kadar cesur ve senin kadar dayanıklı olamaz. İnanıyoruz ki en kısa zamanda rahatsızlığını yeneceğine ve o eski güçlü ve sevecen halini görmeye. Acil şifalar diliyoruz.

Hastalıklarda sabret ki sağlığının kıymetini bilesin. Geçmiş olsun, sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle.

Bulamam senin gibi bir dostu asla gözüm hastalanmışsın duydum çok üzüldüm bir an önce sağlığına kavuş Rabbim acil şifalar versin hemen aramıza dön olmasın artık sensiz ne gecem ne gündüzüm.

Ölüm gelmedikten sonra vardır her derde deva, sen güzel yüzünü asma geçer biter bu bela… Geçmiş olsun canıma…

Sakın endişelenme canım en kısa sürede iyileşeceğine eminim. Yalnız değilsin ve hiçbir zaman olmadın. Sen benim tanıdığım en güçlü insansın ve bunu da atlatacaksın.

Sen güçlüsün ve biliyorum ki bu hastalığı da atlatacak şen kahkahalarınla etrafı çınlatacaksın. Geçmiş olsun.

Geçmiş olsun duası yolluyorum sana, rabbim en kısa zamanda sağlık sıhhatini geri versin inşallah. Acil şifalar.

Hasta yatağında daha fazla kalmaman için sana bin tane bahane bulabilirim ama en önemlileri ailen, arkadaşların ve özellikle ben seni çok özlüyoruz.

Hastalanmana üzüldüm bir an önce seni eski halinle aramızda görmek istiyoruz ve acil şifalar diliyoruz geçmiş olsun…

Hastalanmışsın çok üzdün beni, meğer sensizlik ne zormuş şimdi anladım değerini, Rabbim yanımdan eksik etmesin inşallah seni bir an önce eski sağlığına dön yolluyorum sana en içten geçmiş olsun dileklerimi.

Allah seni sağlığına en kısa zamanda kavuştursun. Büyük geçmişler olsun.

Rüzgarın estiği taraftayım senin için rüzgara karşıyım, hayata küsme ne olur geçmiş olsun diyerek yanındayım unutma bunu.

Senin için dua ediyorum. Tez zamanda iyileşip eski sağlığına ve mutluluğuna kavuşmanı arzuluyorum.

Sadece cisimle değil, kalbimizle de senin yanındayız. Gözlerindeki ışıltının geri dönmesi için dua ediyoruz hep birlikte, yanındayız. Geçmiş olsun.

Yeter ki sen üzülme sevgilim, yeter ki senin yanmasın için… Her zaman en kötüsü sana değil, bana gelsin.

Ne aşk, ne para, ne de mutluluk. Sağlık elden giderse tüm bunlar sensiz kalır. Kimseyi sensiz, kendini güçsüz bırakma.

Hastalıklar alsın başını gitsin, hastalığın bir an önce geçmiş olsun canım benim seni seviyoruz! Geçmiş olsun arkadaşım dualarım seninle umarım hemen ayağa kalkarsın…

Tanıdığım en güçlü insansın sen, birkaç mikroba teslim olmayacağını ikimizde biliyoruz. Bir an önce onlara patronun kim olduğunu göster. Sağlıklı günlerini hep birlikte kutlamak dileğiyle. Geçmiş olsun.

Allah başka rahatsızlıklar vermesin. Kendine bundan sonra daha çok dikkat etmeni istiyorum. Geçmiş olsun.

En kötü günler geçtiği zaman hiç yaşanmamış gibi olurmuş. Senin bu günlerini hafızandan silerek orayı güzel ve mutlu anılarla dolduracağız. Çabucak aramıza geri dön, sensiz hepimiz yalnız hissediyoruz.

Geçmiş olsun mesajımı sana o kadar hızlı yolluyorum ki kızıl ötesinden, sesten hızlı umarım dertlerimizde bu kadar hızlı ve çabuk geçer geçmiş olsun hayatım!

Her ne ihtiyacın olursa bir telefon uzağındayım. Geçmiş olsun.

Hastalığınızı duyduğumda gerçekten çok üzüldüm. Umarım hızlı şekilde iyileşir ve sağlığınıza bir an önce kavuşursunuz.

Hasta yattığında daha fazla vakit kaybederek bizleri sensiz bırakma. Seni her geçen dakika daha çok özlüyoruz. Bir an evvel iyileşip eskisi gibi yanımızda olman dileğiyle çok geçmiş olsun.

Kararan günler bitecek, rengarenk günler bizim için gelicek. Kaybettiğin sağlığına en kısa zamanda kavuşmanı dilerim

Etrafımdaki herkes senin ne zaman döneceğini soruyor. Çok özlendin, lütfen hemen iyileş ve bir an önce aramıza katıl.

Canımdan bir parçasın… Öyle değerlisin ki, senin gözünden akan her bir damla benim için kocaman bir kaya gibi… Sen her ağladığında o kaya tam da yüreğimin ortasına düşüveriyor sanki…

Hastalıklar başa gelmeli ki, sağlığın değeri bir kez daha bilinmeli. Umarım bu son sağlık imtihanın olur, geçmiş olsun.

Geçirdiğin rahatsızlık ve kaza oldukça üzücü. Çok kısa zamanda ailene ve sağlığına kavuşmanı diliyoruz.

Her zaman adın odamda resmin karşımda ne acılar eksiltir sevgini nede sürpriz acılar geçmiş olsun bebeğim seviyorum seni.

Sıhhatten daha önemli bir şey yok bu dünyada. Kaybettiğin sağlığına en kısa zamanda kavuşmanı dilerim.

Sen benim her zaman dostum arkadaşımsın, günü geldiğinde çok özel sırdaşımsın, geçmiş olsun duydum ki hastalanmışsın acil şifalar diliyorum sen benim kovsan da hiç vazgeçmeyeceğim canım arkadaşımsın.

Çok büyük geçmişler olsun. Allah başka dert keder vermesin. Hep sağlıklı ol. Kendine hep iyi davran. Geçmiş olsun.

Bir an evvel iyileşmeni istiyorum çünkü burada sen yokken aşırı sıkılıyorum. Seninle gülmeyi ve birlikte bir şeyler yapmayı çok ama çok özledim. Lütfen bir an evvel iyileş artık seni seviyorum.

Dağlar senin kadar cesur ve senin kadar dayanıklı olamaz. inanıyoruzki en kısa zamanda rahatsızlığını yeneceğine, ve o eski güçlü ve sevecen halini görmeye. Acil şifalar diliyoruz..

Geçmiş olsun dileklerimi en saf ve güzel duygularımla sana sunuyorum. Umarım en kısa zamanda eski sağlığına kavuşursun.

Böyle günlerde sağlığın kıymeti daha da çok anlaşılıyor. Bütün ömrünün sonuna kadar sağlıklı yaşaman dileğiyle, geçmiş olsun.

Ben senin sadece iyi zamanlarında değil, kötü zamanlarında da yanında olmak için ettim o yemini… Nerede ve ne şekilde olursan ol ben hiç bıkmadan seninle olmaya ve sana destek olmaya devam edeceğim bir tanem…

Sağlık problemlerin olduğunu duyduğumda inan çok üzüldüm. Umarım en hızlı şekilde iyileşir ve bir an önce taburcu olursunuz.

Dünden daha güzel günlere birlikte yürümek dileğiyle. Geçmiş olsun

Bütün her şeyimle senin yanındayım. Güneş kadar parlak gülüşünle etrafına neşe saçtığın günlere bir an önce dönmeni diliyorum. Geçmiş olsun.

Sel felaketinde yaşamlarını yitiren hemşerilerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabır niyaz ediyorum. Felaketten yaralı kurtulan vatandaşlarımızın şifa bulması temennisiyle sel faciasının yaralarının bir an önce sarılması ve hemşerilerimizin rutin yaşamlarına dönmeleri için canla başla çalışan idarecilerimize, ekiplerimize ve vatandaşlarımıza kolaylıklar diliyorum. Allah böyle olayları bir daha yaşatmasın. Selden etkilenen bütün vatandaşlarımıza geçmiş olsun.

Hastalanmana üzüldüm bir an önce seni eski halinle aramızda görmek istiyoruz ve acil şifalar diliyoruz Geçmiş Olsun?

Bir an evvel iyileşmeni istiyorum çünkü burada sen yokken aşırı sıkılıyorum. Seninle gülmeyi ve birlikte bir şeyler yapmayı çok ama çok özledim. Lütfen bir an evvel iyileş artık seni seviyorum.

Hastalıklarda sabret ki sağlığının kıymetini bilesin. Geçmiş olsun, sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle.

Apayrıdır senin yerin şu an yanımda olmasan da gelir gözümün önüne her an hayalin Rabbim acil şifalar versin geçmiş olsun kendine çok dikkat et çok önemlisin benim için benim canım sevgilim sen benim bir tanemsin.

Hayatın oyunudur bazen hastalık, bazen kaza, bazen de aşk acısı hepsini unutmak amacıyla yaşıyoruz bu hayatı geçmiş olsun canım.

Biz arkadaşımızı sevgilimizin sadece iyi günde yanında olmayız kötü gününde de arkasındayız! Geçmiş olsun.

Geçmiş olsun dileklerimi en samimi ve içten dileklerimle huzuruna sunuyorum geçmiş olsun canım.

En kısa zamanda kazanın izlerini sileceksin ve tekrar güzel, unutulmayacak anılar yaşayacağız seninle. En kısa sürede iyileşip ayağa kalkman dileğiyle.

Kimine göre dost kimine göre arkadaş kimine göre sevgili kimine göre aşk bu duygularım önemli olan her zaman yanındaki amacım geçmiş olsun canım benim!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir