Yakın Arkadaşa Doğum Günü Mesajları ve Sözleri

Sayfamızda sizler için hazırladığımız en güzel yakın arkadaşınıza gönderebileceğiniz yakın arkadaşa doğum günü mesajları ve yakın arkadaşa doğum günü sözlerini okuyabilir ve takip edebilirsiniz.

Ben senin küçüklüğünü bilirim sen küçükken de böyle neşeliydin, böyle candan gülerdin. İnşallah her zamanda böyle gülersin canım arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. En yakın arkadaşımın doğum gününü kutlarım.

Arkadaş! Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz, merkez bankası kadar bol paralı bir ömür dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Sabah erken kalk günaydın de kuşlara, biraz uğraş bakım yap saçlara, bugün doğum günün buyurun gelin de dostlara. Bizde koşarak gelelim arkadaşımıza. Mutlu yıllara.

Yüzündeki o mükemmel gülümsemeyi kaybetme. Hayatında her ne olursa olsun asla umudunu yitirme. Doğum günün kutlu olsun.

Hayat sahnesinde rolün hep iyi olsun. Sana düşen senaryo hep mutlulukla ilgili olsun. Huzur, neşe doğum gününde ve her gününde seninle olsun.

Biliyorum gelemedik diye üzülmeyeceksin hatta bir dilim pastadan karım oldu diye sevineceksin. Sonra da gelemediniz diye çok üzüldüm diyeceksin. Nice mutlu yıllara güzel arkadaşım.

Sen her doğum gününde daha da gençleşiyorsun. Gençleştikçe daha da güzelleşiyorsun. Diama mutlu olman dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Vasıtan vitesli bisiklet olsun, cebinden bozuk paralar eksik olmasın, öğle yemeğin simit ayran olsun. Doğum günün kutlu olsun. (Cebinde beş kuruş olmayanın dileği ancak bu kadar oluyor)

Bu kısacık zamana çok güzel şeyler sığdırman dileğiyle iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

Yıllar geçip gidiyor diye üzülme, zamanı tadını çıkararak yaşadım diye sevin. Unutma ki zaman herkes için aynı hızda geçiyor. Kimileri için mutlu, kimileri için mutsuz. Seneye doğum gününü kutlarken harika bir yaş geçirdim demen dileğiyle doğum günü kutlarım arkadaş.

Yakın Arkadaşıma Doğum Günü Mesajı

20, 30, 40 kaç oldun sen arkadaş. Dilerim yeni yaşında yaşayamadığın tüm güzellikleri yaşarsın. Her zaman çok mutlu olursun.

Bak arkadaş hayat ile bir anlaşma yapalım. Hayat sana kendin gibi mert, iyilik sahibi, dürüst, güler yüzlü, neşeli davransın. Biz ondan başka bir şey istemeyiz. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

Sağlıklı, huzurlu, mutlu, neşeli, paralı, gezmeli, eğlenmeli, dinlenmeli, uyumalı, evlenmeli bir yaş dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Sen iste seninle dünyayı değiştirelim, sen iste dağları aşalım yolları dize getirelim. Sen yeter ki iste canım arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum doğum gününü. Nice mutlu yıllara arkadaşım.

Satırları yazarken gözlerimden yaşlar akıyor damla damla. Ben seni unutmadım, sen de beni unutma. Acılar birlikte unutulsun, mutluluğumuz birlikte olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide, ben de bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun.

Bak senin için dilek dileyeceğim Allah’ım kalbinden ne geçiyorsa hepsi gerçek olsun diyeceğim. Kalbinden iyi şeyler geçir sonra kötü şeyler olmasın. İyi ki doğdun.

Her günün doğum günün gibi özel olsun, her anın mutlulukla dolsun. Canım arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

Doğum günü pastan meyveli ve güzel olsun. Yiyenler tadına doyamasın bir daha istesin, içecekler kaliteli olsun. Ha unutmadan söyleyeyim doğum günün kutlu olsun.

Seni dünyaya getiren anneye teşekkürler, seni bana arkadaş eden Allah’a şükürler olsun. Güzel arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

Pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha da aydınlanacaktır derler. Onlar olaya iyi tarafından bakmışlar. Her mum yaşlılığa doğru giden bir adım demektir. Yeni mumun hayırlı, yeni yaşın kutlu olsun.

Yeni yaşında da her zaman olduğun gibi mutlu ve güler yüzlü ol. Başarılı, mutlu, sağlıklı, aşklı bir yaşın olsun. Arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir