Yeni İyi Akşamlar Mesajları ve Sözleri

Sizler için hazırladığımız en güzel yeni iyi akşamlar mesajları ve yeni iyi akşamlar sözlerini sayfamızdan takip edebilirsiniz. En yeni iyi akşamlar mesajlarını sizlerde yorum kısmından bizlerle paylaşabilir ve sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.

En yeni akşamların, en sıcak mutluluğunu yaşamak dileğiyle. Huzurlu akşamlara.

Huzur ve sağlık hep bizim olsun. En güzel günleri birlikte geçirmek dileğiyle. İyi akşamlar.

Sıcacık evlerinizde, sıcacık yüreklerle, Huzur, sevgi ve mutlulukla geçecek bir akşam dileğiyle.. Hayırlı Huzurlu Akşamlar.

Küçük mutlulukların büyük sevinçlere dönüşeceği, Harika bir akşam sizinle olsun, Hayırlı Mutlu Akşamlar.

Akşamın en güzel ışığı kapımıza vursun. Huzur, sağlık, mutlulukla. İyi akşamlar.

Batan güneş yerini Huzura, sevgiye ve yeni umutlara bıraksın. Mutlu Akşamlar.

İnanıyorum ki hayatta, iyiliğe iyilikle karşılık veren, güzel insanlar var. Saygı herkese olsa da, sevgi, hak edeneymiş. Huzurlu Mutlu Akşamlar.

Sevdikleriniz ve sevenlerinizle birlikte Mutlu, huzurlu, güzelliklerle dolu Bir akşam geçirmeniz dileyle. Mutlu Akşamlar.

Bazı insanlar hayalleriyle bazıları sevgileriyle yaşarlar, sevgileriyle ayakta kalabilenler ise umutlarıyla hayallerine ulaşır. Mutlu akşamlar.

Günün en tatlı esintiyle bir yudum sevgi gönderiyorum, pencereni aç, al onu içeriye, içine çek ve kalbinin en kuytu köşesinde benim için sakla. İyi akşamlar.

Çok geçen günler var ki hatırı cihan değer. Bir şeye Murad etme olmazsa inat etme gör mevlam neyler neylerse güzel eyler. Hayırlı akşamlar.

Yarınlara değil gözyaşlarım sadece aşkımıza bırakıp gitme beni arkada karanlıklara atma bir tanem, ben sadece seni sevdim. Bu kalbim bir sende atar bu kalbim bir sözünle hayata küser sevgilim. Mutlu akşamlar.

Elde ettiklerimizle geçinebiliriz ama ancak verici olursak anlamlı bir hayat sürdürebiliriz. İyi akşamlar.

Sevgi ve umut gönlünüzde, Sevdikleriniz yanıbaşınızda olsun. Mutlu Keyifli Akşamlar.

Yüzünüzde Acı Ve Hüzün Hiç Olmasın. Akşamınız Mutlu, Kalbiniz Huzur Dolu Olsun. Hayırlı Akşamlar.

Mutlu, huzurlu, sevgi dolu, En güzel Akşamlar sizlerle olsun. İyi Akşamlar.

Bir gün daha bitti bir şeyleri beklerken. Sonra yarın da bitecek, sonra diğer günler de. Sonra biz de biteceğiz, diğerleri de. Mutlu akşamlara.

Akşamınız bir ağacın gölgesinde ki huzur, Berrak sularda ki saflık, Toprakta ki bereket ve aldığınız nefesteki anlam kadar güzel olsun. Hayırlı Akşamlar.

Akşamı Güzelleştiren Sevinçler Mutluluklar, Özlemler Ve Düşlerdir. Sevdiklerinizle Birlikte Tüm Bu Güzellikleri Yaşamanız Dileğiyle. Mutlu Akşamlar.

Sevmekten korkmadığımız, güvenmekten çekinmediğimiz, Saygının değerli, düşüncenin önemli, umudun sonsuz olduğu, Mutlulukla geçireceğiniz güzel bir Akşam olması dileğiyle. HUZURLU MUTLU AKŞAMLAR

Gittiğiniz yerlere götüreceğiniz en değerli şeyler; Temiz bir vicdan tatlı bir dil ve sevgi dolu bir yürektir. Kalbinizin Işığı Hiç Sönmesin. Hayırlı Akşamlar.

Güneşin sıcaklığıyla uyandığımız bir günde akşamın ay ışığıyla parıltılı bir akşam geçirmek dileğiyle. İyi akşamlar.

Gönlü sevgi dolu dostlara, dostluğu dost gibi bilenlere, Güzelliği sevgi ile yoğuran insanlara;en içten dileklerimle. Hayırlı Mutlu Akşamlar.

Önemli olan hayata güzel bakabilmektir. Güzel bak, güzel gör, güzel düşün. Hayatın güzelleşsin, yaşamın neşelensin. Mutlu Akşamlar.

Bir bardak sıcak çayınız, Halinizden anlayan dostlarınız varsa. En güzel akşamlar zaten sizinledir. Hayırlı Akşamlar.

Gönlünüz huzurlu olsun, yüreğiniz sevgiyle dolsun. Allah’a emanet olun. İyi akşamlar.

Ne zaman pişman olursun biliyor musun? Yarım bıraktığını, başkası tamamladığında. İyi akşamlar.

Keşke hiç başlamasaydı desem, o muhteşem günlere ayıp edeceğim. İyi ki yaşandı desem, bu vedaya nasıl bir kılıf giydireceğim? Bilmiyorum. İyi akşamlar.

O gece hiç bitmesin istedim, dünya yavaş dönsün, güneş acele etmesin, şehir sabahı görmesin istedim. O öyle güzeldi. İyi akşamlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir